UC5TzvG96aw0MAIYHPZN4NEg
drzonkow_objazd

Uwaga! Objazdy w Drzonkowie

Trwają prace na ulicy Olimpijskiej. Ekipy odnawiają nawierzchnię jezdni, uszkodzoną podczas budowy kanalizacji.

Na razie z ruchu wyłączony jest krótki odcinek, między ul. Akacjową i Podgórną. Od poniedziałku drogowcy zabiorą się za dłuższy fragment ul. Olimpijskiej – pomiędzy ul. Podgórną i Modrzewiową.

Kierowcy jadący od strony Raculi w kierunku Kiełpina, będą musieli za ośrodkiem sportu skręcić w prawo, w ul. Akacjową i później w Modrzewiową, gdzie po kilkuset metrach znów trafią na główną drogę.

Drogowcy wyznaczyli również drugi objazd w kierunku Suchej. Tutaj musimy na wysokości ośrodka sportu skręcić w lewo, ul. Cisową i później Rajtarową oraz Słoneczną.

Zamknięcie odcinka ul. Olimpijskiej oznacza także zmiany na trasie autobusów MZK. Autobusy linii 30, 30B i N4, w kierunku Barcikowic i pętli w Drzonkowie, pojadą ulicami: Cisową, Rajtarową i Podgórną, dojadą do ul. Olimpijskiej, gdzie wrócą na swoją stałą trasę. W drodze powrotnej pojadą ulicami: Słoneczną, Rajtarową i Cisową. Dojadą do ulicy Olimpijskiej, gdzie wrócą na swoją stałą trasę.

Autobusy linii 30A, w obu kierunkach, pojadą ulicami: Cisową, Rajtarową do ul. Słonecznej, gdzie wrócą na swoją stałą trasę.

Na czas objazdu z obsługi komunikacyjnej zostają wyłączone przystanki Drzonków-Strumykowa (w obu kierunkach). Zastępcze przystanki zostaną zlokalizowane przy ul. Rajtarowej.

Informacje o kursowaniu autobusów na stronie internetowej www.mzk.zgora.pl.

(tc, dsp)

Zródło: lzg24.pl

Share Button

Przeczytaj też:

plac czecvhowski

Powstanie plac Teatralny ze sceną

– Jak przyszedłem tutaj do pracy, to marzyło mi się, żeby ten teren, za teatrem, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *